Looking to purchase 4 or 8 monthly classes?

There's a common misconception that our classes are $30 per class. If you purchase a single class to attend our studio that is absolutely true. Even at that price point, we are still the most cost effective workout when you look at studios that offer a workout similar to ours and their prices.

If you're looking for the best value either our 4 or 8 monthly limited or our unlimited package will be the best value for you!

If you have trouble finding the 4 or 8 classes on our website it is under a different tab in Mindbody. You must purchase this package from a computer because of it's 3 month commitment.

https://clients.mindbodyonline.com/asp/main_shop.asp?pMode=0&tabID=3

4 classes monthly for $88 - $22/class

8 classes monthly for $168 - $21/class

Unlimited monthly for $200 - $16.67/class if you take class 3x week ---THE BEST VALUE